Wielkanoc w górach

Święta Wielkiej Nocy jak żadne wiążą się z odnowieniem i wstającą do życia naturą. Śmierć zostaje rozgromiona, a świat odradza się jak jeden mąż z tą wygraną. Doskonale zaznać tego można planując Wielkanoc w górach. Pięknie ośnieżone czubki wyższych formacji i czyste wzniesienia mniejszych pagórków, zalesione polany okraszone pierwszymi wielobarwnymi kwiatami, trel ptaków, czyste, świeże powietrze, mocne, gorące promienie słoneczne, usuwające ostatnie resztki zimy.


Do tego lokalne jedzenie, obcowanie z folklorem i figlarne fety. Bezsprzecznie, Wielkanoc w górach to doskonała przesłanka do spędzenia pamiętnych chwil z bliskimi.

Okres Wielkanocy spędzony z bliskimi w górach

Wielkanoc w górach co rok staje się raz za razem bardziej znana, dlatego eskapadę warto zarezerwować już dziś, żeby mieć pewność, że trafimy na zajmującą ofertę. Pobyt w Wielkanoc w górach jest coraz powszechniejszy i skutkiem tego wskazane jest zarezerwować obecność błyskawicznie. Do selekcji jest kilkanaście różnych propozycji różniących się od siebie miejscem, długością turnusu i trybem organizacji, czy oferowanymi atrakcjami. Gigantycznej zabawy zawsze dostarcza badanie lokalnych potraw i obyczajów. Dzięki nim odkryć można nieznane do tego czasu formaty Świąt Wielkanocnych. U bram ładnych Bieszczad każdej wiosny przyroda przedstawia niesamowity występ odnowy. Cudowne przedstawienie odnowy jest szczególnie widoczne w Bieszczadach. Nic więc dziwnego, że na Wielkanoc do pensjonatu Zielona Polana w Dubiecku każdego roku przybywa coraz więcej odwiedzających. Cała propozycja pobytu wielkanocnego w 2019 roku widoczna jest na stronie https://www.zielonapolana.com.pl/wielkanoc_2019_w_gorach.php. Oprócz kwaterunku w malowniczo położonym pensjonacie dużego standardu, Zielona Polana dostarcza co niemiara atrakcji towarzyszących. Mnogie degustacje i spotkania z lokalnym folklorem czy wycieczka w góry z profesjonalnym pilotem i wzajemne biesiadowanie podadzą pamiętnych wspomnień. Wypoczynek w saunie, wyprawy na rowerze czy zmagania na tenisowym korcie odprężą i dadzą pozytywnych wrażeń.

Super pakiety

Zielona Polana oferuje dwa pakiety pobytu wielkanocnego w 2019 roku. Czterodniowy okaże się bardzo dobry dla osób, jakie Wielkanoc w górach pragną spędzić pierwszy raz. Vip na pięć dni pozwoli na dobre rozsmakować się w czarach Świąt Wielkiej Nocy spędzonych na granicy Bieszczad.